Kontakt

theconstructo.com

Máte technickú otázku?

Neváhajte nás kontaktovať a spoločne vyriešime váš problém.

theconstructo.com
theconstructo.com

Telefónne číslo

+421 948 246 770

theconstructo.com
theconstructo.com

E-MAIL

info@iisk.sk

theconstructo.com
theconstructo.com

Dostupnosť

Po-Pia : 07:00 - 17:00

Firemné údaje

Inteligentné Inštalácie s.r.o.

Nesluša 1268 - 023 41, Nesluša

IČO: 55058914

IČ DPH: SK2121848586

dôležité informácie

theconstructo.com

Pamätajte že je dôležité aby ste si objednali na elektroinštalácie firmu s praxou, pretože zabezpečuje, že všetko bude správne nainštalované a bezpečné pre klienta. Neprofesionálne inštalácie môžu byť nebezpečné a spôsobiť požiar alebo iné riziká, preto je dôležité VŽDY vyhľadať odborníka.

Elektroinštalácie predstavujú komplexný systém elektrických zariadení a prvkov, ktoré zabezpečujú elektrické napájanie budov a zariadení. Patria sem napríklad vedenia, rozvádzače, svietidlá, zásuvky, spínače a mnoho ďalších prvkov. Je dôležité, aby elektroinštalácie boli odvedené odborne, pretože ak sú nainštalované nesprávne, môže to viesť k požiaru, poruchám zariadení alebo dokonca k úrazu osôb. Odborné inštalácie zaručujú bezpečné a spoľahlivé fungovanie elektrických zariadení a minimalizujú riziká pre majiteľa budovy a jej obyvateľov.

Zabezpečovací systém predstavuje súbor technických prvkov, ako sú kamery, alarmy a senzory, ktoré slúžia na monitorovanie a zabezpečenie budov a priestorov pred neoprávneným vstupom a krádežou. Odborník dokáže správne určiť, kde sú najvhodnejšie miesta pre umiestnenie kamier a senzorov a ich správne a bezpečné zapojenie. Odborné nainštalovanie zabezpečovacieho systému zaručuje, že bude správne fungovať a bude efektívne chrániť majetok a bezpečnosť ľudí.

Prečo si vybrať nasu firmu?

theconstructo.com

Sme profesionáli.

Venujeme pozornosť každému detailu

Kompletný servis od návrhu až po inštaláciu a údržbu

Naši zákazníci získajú najlepšiu hodnotu za svoje peniaze

Máme radi svoju prácu!